Annio Chat Nordhouse*PL

Data urodzenia: 2009-05-29
Kolor: e 09 23 (kremowy tygrysio pręgowany)
Ojciec GIC D*Murphy's Sydney
Matka: Dark Water Chaton Roux*PL
Numer rodowodu: (PL)FPL LO 21921
Hodowca: Olga i Łukasz Kowalczyk


Annio Chat Nordhouse*PL to pierwsze kocię urodzone w naszej hodowli. W zasadzie Annio to nasz cały miot “A”, urodził się jako jedynak. Nie potrafiliśmy się z nim rozstać i w związku z tym został u nas.

Jest średniej wielkości kotem, chociaż w tej kwestii nie wypowiedział jeszcze ostatniego słowa, gdyż nadal rośnie, ma mocne łapki i długi tułów. Jego futro jest gęste, mocne i o świetnej strukturze. Annio ma ładną w kształcie głowę, profil, piękną ekspresję. Mógłby mieć większe uszka i mocniejszą brodę, ale nobody’s perfect ;)

Annio jest bardzo miłym, łagodnym i niesamowicie rozmruczanym kotkiem - tę cechę odziedziczył po swoim tacie GIC D*Murphy’s Sydneyu. Jest też leniwcem, długie godziny spędza drzemiąc na drapaku, Uwielbia pieszczoty i wbrew obiegowej opinii o norwegach, lubi wchodzić nam na kolana. Zawołany odpowiada, zabawnie poszczekując, miauczeć jak kot nie bardzo potrafi.

Nasz kremuskowy chłopczyk ma mnóstwo wdzięku i uroku osobistego, dzięki czemu łatwo zdobywa wielbicieli. Doskonale dogaduje się z resztą naszych kotów, najbardziej lubi się z Biedronką i Jeronimą. Kiedy był malutki, było nam go trochę szkoda, bo jako jedynak nie miał towarzystwa do przytulania i zabawy. Ile stracił doskonale pojęliśmy obserwując nasze “B” kotki. Na szczęście, kiedy nieco podrósł, zaczął szaleć z naszą miniaturową Biedronką, a potem pojawił się miot Nimusi, więc miał chociaż namiastkę rodzeństwa.