Miot B w hodowli Nordhouse*PL

Data urodzenia:   22-11-2009
Ojciec:   Kai Dwa Susy*PL
Matka:   CH Jeronima Z Krainy Asgardu*PL

Kotki

Berenice

Data urodzenia: 22-11-2009
Kolor: f 03 22
Ojciec: Kai Dwa Susy*PL
Matka: CH Jeronima Z Krainy Asgardu*PL
Rodowód:  

Szalona szylkretka

Berenice jest dużą, mocno zbudowaną koteczką. Chętnie bawi się z rodzeństwem, jest wesoła i bardzo żywiołowa. Lubi leżeć na grzbiecie, machać łapkami w powietrzu i obgryzać swoje różowe stópki, oraz nóżki braci i siostry. Pierwsza zaczęła się bawić piłeczką i myszkami.

Berenika jest wesołą, wiecznie rozbawioną torpedą na mocnych nóżkach. Nazywamy ją czasem “frau Berta”, bo jest taka mocna, grubokoścista i przy okazji bardzo przebojowa. Ma piekną ekspresję i gęste, mocne jak na kociaka futerko.

Berenika mieszka teraz w Gdańsku, razem z Ewą, Tomkiem i Dorotą.


Bona Dea

Data urodzenia: 22-11-2009
Kolor: f 03 22 (czarna szylkretka z białym, klasycznie pręgowana)
Ojciec: Kai Dwa Susy*PL
Matka: CH Jeronima Z Krainy Asgardu*PL
Rodowód:  

Słodka przylepka

Bona Dea, zwana Margaryną, to niesamowicie urocza kociczka. Jest bardzo “człowiekolubna” i spragniona ludzkiego towarzystwa. Jest też mistrzynią szantażu emocjonalnego: kiedy tylko widzi kogoś z nas, wskakuje na dach budki i rozpaczliwie miauczy. Wzięta na ręce od razu się uspokaja i zaczyna wędrówki po ramieniu i szyi, po czym przytula się i ufnie zasypia.

Jest drobniejsza od Berenice, ale ma mocną budowę. Ma też piękną czuprynkę na czubku główki i ładne w kształcie oczy, oczywiście jak na kociaka. Margaryna wyrosła na bardzo rezolutną i niesłychanie kochaną koteczkę. Jest bardzo towarzyska, przymilna i ma wielki talent do zjednywania sobie ludzkich serc.

Wystawy

Data Miejscowość Wynik
10-4-2010 Eich am Rhein, DE CACP, nagroda specjalna (Sonderpreis), NOM BIS, BIS
18-4-2010 Alzenau, DE CACP, nagroda specjalna (Sonderpreis), NOM BIS, BIS
8-5-2010 Dortmund, DE CACP, nagroda specjalna (Sonderpreis), NOM BIS, BIS


Kocurki

Basileus

Data urodzenia: 22-11-2009
Kolor: n 09 22 (czarny z białym, klasycznie pręgowany)
Ojciec: Kai Dwa Susy*PL
Matka: CH Jeronima Z Krainy Asgardu*PL
Rodowód:  

Cichy myśliciel

Basileus jest dużym kotkiem o mocnej budowie i długim ciele. Jest też prześlicznie umaszczony, cudownie ruficzny i pięknie pręgowany. Ma zabawny nosek, w połowie różowy, w połowie brązowy, a na paluszkach ma eleganckie skarpetki i rękawiczki.

Obecnie Bazylek przeszedł duchową metamorfozę i stał się pełnym energii i pomysłów kotkiem. Skacze najzwinniej z rodzeństwa, bawi się jak szalony i jest zdecydowanym liderem w grupie. Nazywamy go więc Bazyliszkiem.

Bazylek zapowiada się na dużego chłopca, o długim, mocnym ciele. Wiele wskazuje na to, że będzie miał naprawdę śliczny profil, a jego umaszczenie jest po prostu piękne.


Boreas

Data urodzenia: 22-11-2009
Kolor:  NFO a 03 22 (niebieski bikolor, klasycznie pręgowany)
Ojciec: Kai Dwa Susy*PL
Matka: CH Jeronima Z Krainy Asgardu*PL
Rodowód:  

Wesoły awanturnik

Boreas jest dużym, mocno zbudowanym kotkiem. Charakter, zgodnie z imieniem, które otrzymał, ma burzliwy i porywczy. Kiedy wszystko mu odpowiada jest uroczym, słodkim misiem z różowym noskiem i stópkami, ale jeżeli coś mu się nie podoba, robi awanturę. Głośno miauczy i domaga się szanowania jego praw. Wystarczy jednak przytulić złośnika i pogłaskac po łebku i po chwili już nie miauczy, tylko zamienia się w kochanego przytulasa.

Boreaszek zapowiada się na dużego kotka, o mocnej budowie i pięknym futrze. Ma też bardzo interesującą ekspresję.