19.10
2010

Jesień, za oknami jesień

Jesienna aura zdecydowanie sprzyja długim drzemkom na drapaku i kanapach. Koty są mistrzami w wynajdywaniu najwygodniejszych i najbardziej ciepłych miejsc. Kociaki dokazują całymi dniami. W tym tygodniu czeka je drugie szczepienie, więc z pewnością będą obrażone.

Zaprzyjaźniły się bardzo z Emmą, która postanowiła zostać ich siostrą. Przyłączyła się do stadka i na równi z kociętami ssie Nimusię.

Ich charaktery zarysowują się coraz wyraźniej. Claesik jest bardzo komunikatywny i towarzyski, przy tym ma naturę akwizytora. Nigdy się nie poddaje. Cilje jest z lekka nadętą, obrażalską panną z mocnym charakterem, Cyrus sprawia wrażenie młodego filozofa stoika, Cyrill to prawdziwy przywódca, a Cedric nadal jest rubasznym wesołkiem, który nie bardzo lubi głębokie przemyślenia. Wszystkie są jednak niesamowicie słodkie i kochane i bardzo lubią towarzystwo człowieka.

A co u reszty kotów? Głównie śpią i jedzą :) Fikus jest gruby i leniwy, Leon zrzędzi i domaga się pieszczot, Tosia ciągle narzeka. Teofil jest ekscentryczny jak zawsze.

Sądząc jednak po ilościach jedzenia, które wciągają teraz nasze koty i po tym jak mocno futrzą nam się norwegi, to zima może być mroźna…

Powrót do strony głównej | Powrót do archiwum aktualności