08.11
2009

Stefan - jubilat

6 listopada nasz Miś o Bardzo Małym Rozumku skończył dwa lata. Wszystkiego najlepszego Stefanku, cieszymy się, że jesteś sobą ;)

Annio, pieszczotliwie nazywany Anniutkiem, ma już przeszło pięć miesięcy. Doszedł do wniosku, że rodzinny dom jest miejscem w którym chce mieszkać, więc całkiem oficjalnie dołącza do naszych kotów.

Jesienna, zdecydowanie nie ta “złota”, aura sprzyja długim drzemkom w ciepłym domu. Nasze koty są mistrzami w wyszukiwaniu najbardziej przytulnych, ogrzanych miejsc. Szczególnie uzdolniony w tej dziedzinie jest Sajgonek, który uwielbia spać na szklanej tafli kuchennego okapu. Wskakuje tam zaraz po tym, jak skończy się gotować obiad i okap jest nagrzany.

Chociaż za oknami pochmurno, koty nie tracą pogody ducha. Leon, który jak zawsze jest przytulastym misiem, nadal uwielbia podgryzać ogony i zadki kolegów, hrabia Teofil niezmiennie jest szalony, nerwowy i bardzo godny, Biedronka zadziorna. Jeronima wymusza na nas kolejne puszeczki głośnym miauczeniem, Nataszka z szylkretkową przekorą chodzi w letniej sukience i najwyraźniej nie zamierza się ofutrzyć na zimę, a Fikusek zajmuje się głównie jedzeniem. Tosia, nasza seniorka, patrzy na całe towarzystwo z lekceważeniem i lekką pogardą, a na nas ciągle trąbi. Wydaje dziwne, nosowe miauki, którymi usiłuje wymuszać na nas konkretne reakcje i usługi. Jednym słowem, my rządzimy domem, a nami koty :D

Powrót do strony głównej | Powrót do archiwum aktualności